Vizyon

Demir çelik sektörünün Bölgemizdeki, parlayan yıldızı Kaplanlar Demir çelik Sektörün nabzını tutarak, profesyonel ekibiyle ve yenilikçi bakış açısıyla canlı, kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla güvenilir hizmet vermektedir.

Tüm Türkiye de faaliyet gösteren sektörlerden makine imalatı, yapı sektörü, Savunma sanayi , vinç sektörü, treyler sektörü, tarım sektörü, otomotiv sektörü başta olmak üzere birçok sektöre hizmet veren Kaplanlar Demir çelik hızla gelişmeye devam etmektedir. Gücünü yenilenen bilgi birikiminden ve müşteri memnuniyetinden almaktadır.

Kaplanlar Demir çelik en son teknolojiye sahip makine parkuru ile sac kesim ve sac işleme alanlarında yüksek kalite ve hızlı teslimat ile müşterilerine katma değerli hizmet sunmaktadir. Müşterilerimiz bizden aldıkları ürünlerin sadece montajını yapmaktadır. Makine parkurlarımız;

1- Makine Parkuru : Fiber Lazer ( 2 Kw ) 1500x3000 : 15 mm ye kadar lazer kesim yapıyoruz.
2- Makine Parkuru : Fiber Lazer ( 4 Kw ) 2000x6000 : 20 mm ye kadar lazer kesim yapıyoruz.
3- Makine Parkuru : Plazma Kesim 3000x12000 : 50 mm ye kadar plazma kesim yapıyoruz.
4- Makine Parkuru : Oksijen Kesim 3000x12000 : 200 mm ye kadar oksijen kesim yapıyoruz.
5- Makine Parkuru : Giyotin kesim 6 metre : 16 mm ye kadar makas kesim yapıyoruz.
6- Makine Parkuru : Abkant büküm 6 metre : 16 mm ye kadar pres büküm yapıyoruz


Tesisimizde A1 kalite sertifikalı Sıcak Sac , Soğuk Sac, Asitlenmiş Sac ve Levha çeşitlerimizin yanında, lama, silme, köşebent, kare demirleri, hadde ürünleri, boru ve profil çeşitleri, yapısal çelik ürünleri, NPI, NPU, IPE, HEA, HEB çeşitlerini bulundurarak ticaretini yapmaktayız.

Hem makine parkurumuzla hemde ticaretimizle müşterilerimize sertifikalı, kaliteli ürünleri, hızlı ve zamanında sevkiyatımız ile sunmaktayız.

11.000 m2 stok alanımızla müşterilerimizin kullandığı hammaddeleri hazırda bulundurup hızlı teslimat ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktayız.

Yeni yatırımlarımızla birlikte ürün işleme, hammadde tedarik, satış öncesi ve sonrası hizmetlerimizle, iş ortaklarımızın güveniyle büyümekteyiz.

Konya Organize sanayi bölgesinde 20.000 m alan üzerinde kurulan yeni tesisimizi 2020 yılı içinde faaliyete geçireceğiz Hedefimiz müşterilerimiz in gerek günlük işleri ve gerekse de proje bazlı işlerindeki tüm ihtiyaçlarını karşılamak üretim hatlarına hammadde ve yarı mamül tedariğinde bulunmaktır.